20 січня 2022 року

20.01.2022

1.Про погодження норм витрат води по внутрішньому водопроводу і каналізації будинків на 2022-2027 роки

2.Про погодження норм надання послуг із поводження з побутовими відходами на 2022-2027 роки

3.Про визначення переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування правопорушниками адміністративного стягнення та кримінального покарання у вигляді громадських робіт у 2022 році

4.Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно-корисних оплачуваних робіт та підприємств Семенівської селищної ради для осіб, на яких судом накладене адміністративне  стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт на 2022 рік

5.Про затвердження Плану евакуації у разі загрози або виникнення  надзвичайних  ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на території  Семенівської  селищної ради Кременчуцького  району  Полтавської області

6. Про погодження на забір води із Веселоподільського водосховища СФГ «Дослідне»

7.Про затвердження  акту  обстеження зелених  насаджень,  що  підлягають  видаленню.

8.Про організацію та види оплачуваних громадських  робіт на території Семенівської селищної ради на 2022 рік.

9.Про повідомну реєстрацію колективного  договору.

10.Про повідомну реєстрацію колективного  договору.

11.Про затвердження Порядку надання та типових форм довідок, що видаються Центром надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.

12.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної ради  (без зазначення прізвищ)

13.Про надання одноразової грошової  допомоги жителям Семенівської селищної ради, які опинилися в складних життєвих обставинах  (без зазначення прізвищ).

14. Про  взяття дитини-сироти на соціальний квартирний облік.

15. Про надання дозволу на здійснення правочину щодо нерухомого майна дітей.

16.Про затвердження Плану заходів до Дня Соборності України та  Дня пам’яті Героїв Крут.

17.Про підтвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ТОВ "Агрофірма  Дніпроагролан"

По інформації старшого дільничного офіцера Віталія Кражана рішення виконкому не приймалось. Проінформовано про стан злочинності та профілактичної роботи в Семенівській громаді за 2021 рік та на початок 2022 року.