2021 рік

30 Квітня, 2020 р., 12:37
Семенівська селищна рада Семенівського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом  Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області «Про встановлення транспортного податку на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2021 рік».

30 Квітня, 2020 р., 12:35
Семенівська селищна рада Семенівського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом  Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проєкт рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на  2021 рік».

30 Квітня, 2020 р., 12:32
         Семенівська селищна рада Семенівського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом  Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проєкт рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області “ Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Семенівської селищної ради на 2021 рік ”.

30 Квітня, 2020 р., 12:28
         Семенівська селищна рада Семенівського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом  Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проєкт рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області “ Про встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Семенівської селищної ради  на 2021 рік”.

30 Квітня, 2020 р., 12:23
Семенівська селищна рада Семенівського району Полтавської області повідомляє, що Виконавчим комітетом  Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проєкт рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області “ Про затвердження ставок єдиного податку на території Семенівської селищної  ради Семенівського району Полтавської  області на 2021 рік ”.