8ДПРП 2 ДПРЗ ГУ ДСНС в Полтавській області

Кременчуцьке районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області інформує

Кременчуцьке районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області інформує, що протягом лютого 2024 року на території Кременчуцького району спостерігається ріст пожеж в природних екосистемах. Лише за останні два тижні сталося 7 пожеж, під час яких знищено близько 7 гектарів сухостою.

12:02:05 28.02.2024

Рятувальники Семенівщини вкотре закликають дотримуватися правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення в оселі

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Причина пожежі зазвичай криється в порушенні правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.

16:30:19 12.12.2023

Оформлення декларації та ліцензії з пожежної безпеки можливе онлайн

Кременчуцьке районне управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області інформує, що відповідно до частини 2 ст. 57 Кодексу Цивільного захисту України,початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин)(далі- об’єкти нерухомості) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі — декларація), реєстрація якої здійснюється на безоплатній основі.Початок роботи новоутворених підприємств або початок використання об'єктів нерухомості без наявності зареєстрованої декларації, для яких подання такої декларації є обов'язковим, передбачає адміністративну відповідальність згідно ст. 1752 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

08:30:11 17.10.2023