Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

8ДПРП 2 ДПРЗ ГУ ДСНС в Полтавській області

Піротехніки ДСНС ліквідували вибухонебезпечний предмет

28 листопада 2021 року о 12 год. 37 хв. до 8 ДПРЗ смт. Семенівка 2 ДПРЗ м.Кременчука від місцевого мешканця надійшло повідомлення про те, що на березі озера Крива Рудка в с. Паніванівка, Семенівської селищної територіальної громади, Кременчуцького р-ну під час прогулянки було виявлено предмет схожий на вибухонебезпечний предмет.

15:25:37 29.11.2021

Пожежна безпека житла

Рятувальники Семенівщини звертаються до жителів Семенівської громади  із попередженням!

13:01:11 29.11.2021

Правила експлуатації пічного обладнання!

Рятувальники Семенівщини звертаються до вас із попередженням! Із настанням осінньо–зимового періоду розпочався опалювальний сезон у будинках громадян. Як правило, початок опалювального сезону викликає зростання кількості пожеж у житловому секторі через порушення правил експлуатації печей, несправності опалювальних приладів.

13:26:21 12.11.2021