Безбар'єрність

«Кодекс» коректного спілкування: відтепер «Довідник безбар’єрності» доступний українською жестовою мовою

Створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської, «Довідник безбар’єрності» відтепер доступний українською жестовою мовою з аудіодискрипцією. Переглянути його можна українською та англійською мовою за посиланням: https://bf.in.ua. Це — гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови.

14:05:25 02.02.2022

Що означає безбар’єрність: основні терміни

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

08:34:51 01.02.2022

В Україні створили мультфільм про «Довідник безбар’єрності»

Громадська організація «Безбар’єрність» створила мультфільм, щоб в ігровій формі показати важливість толерантного спілкування. Що те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути, або відкинути за бар’єри.

08:32:04 01.02.2022

«Довідник безбар’єрності»  заговорив українською жестовою мовою

Чому правильно говорити «люди старшого віку» замість «старенькі», «крісло колісне» замість «інвалідний візок», «людина з інвалідністю» замість «інвалід», пояснює «Довідник безбар’єрності» – перший у країні сайт-словник і посібник з нової етики спілкування без ярликів та стереотипних чи образливих термінів.

08:31:43 01.02.2022