Натисність для переходу на сайт Центру надання адміністративних послуг

Семенівської селищної ради

Адреса

38200, Полтавська обл.смт Семенівка, вул. Незалежності, буд. 44, (1-й поверх, к.101)

Код за ЄДРПОУ:44306253

моб.097-92-00-509

cnap-semenivka-sr@ukr.net

Начальник Центру

Зубчук Ірина Сергіївна

Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради створено Семенівською селищною радою як юридичну особу публічного права з метою запровадження сучасних норм надання адміністративних послуг для можливості організації отримання усіх або найбільш поширених адміністративних послуг, які надаються дозвільними органами та виконавчим комітетом Семенівської селищної ради.

Основні завдання:

1.Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

2.Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

3.Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.

4.Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.

5.Видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення).

6.Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг.

7.Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг  термінів розгляду справ та прийняття рішень.