Четверте пленарне засідання

24.02.2021

1. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Відділом управління майном Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.   Додаток
  2. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за комунальним підприємством  Семенівської селищної ради «Комунальник» на праві господарського відання.   Додаток
  3. Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну організацію «Місцева пожежна охорона Василівської сільської ради Семенівського району Полтавської області».
  4. Про внесення змін до рішення № 60 першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання «Про бюджет Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік».  Додаток
  5. Про внесення змін до рішення № 147 другої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання «Про списання дебіторської заборгованості ліквідованого банку АК АПБ «Україна».
  6. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.    Додатки:  1  2  3  4
  7. Про затвердження мережі закладів освіти Семенівської селищної ради.
  8. Про затвердження акту приймання-передачі майна.   Додатки:  1  2
  9. Про внесення змін до Положення про помічника-консультанта депутата Семенівської селищної ради.
  10. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання №15 від 18.01.2020 «Про припинення Очеретуватської сільської ради».
  11. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання №18 від 18.01.2020 «Про припинення Устимівської сільської ради».
  12. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 19 від 18.01.2020 «Про припинення Криворудської сільської ради».
  13. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання №21 від 18.01.2020 «Про припинення Рокитівської сільської ради».
  14. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 22 від 18.01.2020 «Про припинення Богданівської сільської ради».
  15. Про внесення змін до рішення першої  сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 20 від 18.01.2021 «Про припинення Заїчинської сільської ради».
  16. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 21 від 18.01.2020 «Про припинення Василівської сільської ради».
  17. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 22 від 18.01.2020 «Про припинення Біляківської сільської ради».
  18. Про внесення змін до рішення  першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання від 30 грудня 2020 року «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки»   Додаток
  19. Про виділення коштів на співфінансування проєкту «Капітальний ремонт будівлі дитячого садка за адресою: вул.Гагаріна, №1/5 в смт. Семенівка Семенівського району Полтавської області.
  20. Про участь та виділення коштів на співфінансування участі у Програмі Британської ради «Активні громадяни».