Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЙ з розміщенням елеватора та насінне-очисного комплекса по вул. Транспортній, 62 в смт. Семенівка, Семенівського району, Полтавської області.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЙ

з розміщенням елеватора

 та насінне-очисного комплекса по вул. Транспортній, 62

в смт. Семенівка, Семенівського району, Полтавської області.

ВИХІДНІ ДАНІ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ,
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА, КРЕСЛЕННЯ

               Замовник: Семенівська селищна рада Семенівського  району, Полтавської області

Детальному план території з розміщенням елеватора та насінне-очисного комплексу по вул. Транспортній, 62 в смт. Семенівка, Семенівського району, Полтавської області виконаний згідно Рішення п'ятнадцятої сесії першого скликання Семенівської селищної ради від 03.03.2017 р. «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: смт. Семенівка, вул. Транспортна, 62» на замовлення Семенівської селищної ради.

Законодавчою базою для розробки і впровадження детального плану території є наступні законодавчі акти:

Конституція України надає територіальній громаді право самостійно вирішувати питання місцевого значення. Територіальна громада безпосередньо або через створені нею органи місцевого самоврядування керує майном і використанням ресурсів, що є матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування. Рішення органів місцевого самоврядування є обов'язковими для виконання на відповідній території.

Закон «Про місцеве самоврядування в Україні». У відповідності зі статтями Закону виконавчі органи сільських, селищних і міських рад установлюють на відповідній території режим використання і забудови земель, на яких передбачена перспективна містобудівна діяльність, Виконавчі органи місцевих рад надають забудовникам відповідно до закону містобудівні умови і обмеження забудови земельних ділянок.

Закон України «Про основи містобудування». Цим Законом установлено право місцевих рад на затвердження плану зонування території для окремих частин населених пунктів або окремих розділів плану зонування території, а також право вносити зміни в ці розділи за поданням місцевого спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності». Встановлює юридичне визначення плану зонування території як нормативно-правового документа, яким установлюється порядок планування і забудови, а також іншого використання територій, окремих земельних ділянок, а також перелік усіх припустимих видів, умов і обмежень забудови й іншого використання територій і окремих земельних ділянок у межах зон, визначених планом забудови.

Порядок розроблення містобудівної документації, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року № 290.

Порядок надання містобудівних обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 07 липня 2011р. № 109.

Завантажити повну версію детального плану зем. ділянки по вул. Транспортній, 62

Завантажити ЗАВДАННЯ НА ПРОЕКТУВАННЯ детального плану території земельної ділянки, в смт Семенівка, вул. Транспорта, 62

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора