Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Дев'ята (позачергова) сесія восьмого скликання

16.02.2022

 1. Про затвердження фінансового звіту за 2021 рік про виконання бюджету  Семенівської селищної територіальної громади.      Додатки     Пояснююча
 2. Про затвердження залишків бюджетних коштів, які склалися на 01 січня 2022 року.             
 3. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2022 рік.      Додатки:     1   2   3   4    5    6
 4. Про внесення змін до рішення п'ятдесят першої сесії Семенівської селищної ради  першого скликання «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства»  від 11 листопада 2019 року.
 5. Про відмову у наданні дозволу гр. Багану Євгену Вікторовичу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 10,0 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Тройняки) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди.
 6. Про відмову у наданні дозволу  гр. Сушку Євгенію Віталійовичу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 13,0 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Степанівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди.
 7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Біляки) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди гр. Колмакову Борису Володимировичу.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Степанівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди гр. Сушку Віталію Васильовичу.
 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Степанівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди гр. Сушку Євгенію Віталійовичу.
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Степанівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди гр. Сушку Ігорю Віталійовичу.
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Степанівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди гр. Сушко Тетяні Григорівні.
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Степанівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди гр. Сушко Надії Віталіївні.
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Біляки) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, та передачу її в оренду  гр. Третяку Володимиру Борисовичу для сінокосіння і випасання худоби.
 14. Про припинення права оренди гр. Ятла Сергія Васильовича на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташовані на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області (на території колишньої Біляківської сільської ради),  які утворилися в результаті поділу земельної ділянки з кадастровим номером 5324580400:00:004:0276.
 15. Про припинення права оренди  гр. Пироженко Світлани Вячеславівни на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташовану на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області (на території колишньої Товстівської сільської ради),  яка утворилася в результаті поділу земельної ділянки з кадастровим номером 5324587600:00:002:0365
 16. Про надання дозволу Веселоподільському сільському споживчому товариству на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комерційного призначення.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території колишньої Рокитівської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Сороці Ірині Олександрівні.
 18. Про надання дозволу гр. Одноволу Василю Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Очеретувате) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, згідно державного акта на право постійного користування землею.
 19. Про надання дозволу Фенз Інні Іванівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення фермерського господарства.
 21. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням земельні ділянки під громадськими сіножатями та громадськими пасовищами.
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням - земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження загального користування.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області для ведення індивідуального садівництва.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Прохоренку Олегу Олександровичу.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва.
 26. Про відмову в наданні дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельних ділянок у власність  громадян
 28. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельних ділянок у власність громадян
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність  громадян
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої на території Семенівської селищної ради (в с. Біляки), для індивідуального садівництва та передачу земельної ділянки у власність гр. Борисенко Наталії Володимирівні
 32. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Липнягівської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 33. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої  Біляківської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян
 34. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Вереміївської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 35. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої  Заїчинської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян
 36. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Криворудської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 37. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Рокитівської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 38. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Товстівської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 39. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (в межах та за межами  смт Семенівка, с. Тарасівка), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 40. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Василівської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 41. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Степанівської сільської ради), для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди гр.Сізьоненко Валентині Юріївні.
 43. Про затвердження місцевої цільової програми «Забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Семенівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки».   Місцева цільова програма 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора