Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

До уваги громадян

Проведено виїзні прийоми громадян у селах Великі Липняги, Вереміївка та Очеретувате

З метою популяризації адміністративних послуг серед населення Семенівської селищної ради відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 11, 16 та 19 листопада 2021 року  проведено виїзні прийоми громадян у селах Великі Липняги, Вереміївка та Очеретувате.

14:23:14 25.11.2021

Проведено виїзні прийоми громадян у селах Степанівка та Веселий Поділ

З метою популяризації адміністративних послуг серед населення Семенівської селищної ради відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради спільно із фахівцями Семенівського бюро правової допомоги 04 та 09 листопада 2021 року проведено виїзні прийоми громадян у селах Степанівка та Веселий Поділ.

16:55:32 09.11.2021

Проведено прийоми громадян на віддалених робочих місцях у селах Василівка, Товсте та Устимівка

З метою наближення адміністративних послуг для населення Семенівської селищної ради відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради спільно із фахівцями Семенівського бюро правової допомоги 26, 28 жовтня та 02 листопада 2021 року  проведено прийоми громадян на віддалених робочих місцях у селах Василівка, Товсте та Устимівка.

13:55:22 02.11.2021