До уваги громадян

Проведено виїзний прийом громадян у селі Великі Липняги

Із метою популяризації адміністративних послуг та наближення їхдо населення Семенівської селищної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради за участі представників Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 20 квітня 2023 року  проведено виїзний прийом громадян у с. Великі Липняги.

12:01:49 20.04.2023

Проведено виїзний прийом громадян у селі Степанівка

Із метою підвищення доступності та якості надання адміністративних послуг для населення Семенівської громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, фахівцями Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 06 квітня 2023 року проведено виїзний прийом громадян у с.Степанівка.

10:55:18 07.04.2023

Проведено виїзний прийом громадян у селі Устимівка

Із метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг населенню Семенівської громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради, фахівцями Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 30 березня 2023 року проведено виїзний прийом громадян у с.Устимівка.

14:43:11 30.03.2023

Проведено виїзний прийом громадян у селі Товсте

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 23 березня 2023 року  проведено виїзний прийом громадян у с. Товсте.

13:23:18 23.03.2023