До уваги громадян

Онлайн-курс про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»

Кожен день окупації України містить смертельну загрозу не тільки для військових, а й для цивільного населення. Ворог не цурається жорстоких, безчесних і навіть незаконних методів ведення війни. Це стосується і мінування територій.

10:03:18 21.03.2023

Відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Семенівської селищної ради  попереджає: про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів

Відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Семенівської селищної ради  попереджає: за самовільне спалювання рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність

15:30:17 17.03.2023

Вибухонебезпечні предмети: які вони та що робити?

Відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Семенівської селищної ради інформує: під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.

10:46:07 03.02.2023