A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Друга сесія 8 скликання

Перше пленарне засідання

15.01.2021

 1. Про визнання повноважень депутата Семенівської селищної ради.
 2. Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки.
 3. Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України Семенівської селищної територіальної громадина 2021 – 2025 роки.
 4. Про затвердження розпоряджень селищного голови, винесених в міжсесійний період.    Додатки:   1  2  3  4   5
 5. Про затвердження акту приймання-передачі Семенівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
 6. Про затвердження акту приймання-передачі транспортного засобу      (ВАЗ 2107).
 7. Про затвердження акту приймання-передачі адміністративного будинку з гаражами за адресою: смт. Семенівка, Незалежності, 44.
 8. Про затвердження акту приймання-передачі нежитлового приміщення, розташованого  за адресою: смт. Семенівка, вул. Шевченка, 78а.
 9. Про прийняття майна з державної  у комунальну власність Семенівської  територіальної громади.
 10. Про надання згоди на прийняття основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, що знаходяться на балансі Семенівської районної ради.
 11. Про затвердження акту приймання-передачі транспортних засобів, що знаходяться на балансі КП «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян. 
 13. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.
 14. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для розміщення базової станції стільникового зв’язку.
 15. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.
 16. Про затвердження Програми підтримки діяльності громадської організації ветеранів Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 17. Про погодження Положення про відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради.
 18. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту населених пунктів селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 19. Про затвердження  актів приймання-передачі закладів освіти.
 20. Про внесення змін до складу постійних комісій Семенівської селищної ради.
 21. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата  Семенівської селищної ради.
 22. Про затвердження та введення в дію структури КУ «Семенівський районний краєзнавчий музей» Семенівської селищної ради.
 23. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.  Додаток 
 24. Про Звернення депутатів Семенівської селищної ради до Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів на природний газ та електроенергію

Друге пленарне засідання

29.01.2021

 1. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за комунальним підприємством  Семенівської селищної ради «Комунальник» на праві господарського відання.    Додаток
 2. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Відділом управління майном  Семенівської селищної ради на праві  оперативного управління.  Додаток
 3. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Комунальною установою «Центр надання  соціальних послуг»  на праві  оперативного управління.  Додатки:  1   2
 4. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту  Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.  Додатки:  1   2
 5. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Відділом культури та дозвілля  Семенівської селищної ради на праві  оперативного управління.  Додатки: 1   2   3    4
 6. Про затвердження передавального акту  Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області.
 7. Про припинення комунального підприємства Криворудської сільської ради  «Криворудське» шляхом приєднання до комунального підприємства «Комунальник».
 8. Про припинення комунального підприємства «Устимівський сільський комунгосп» шляхом приєднання до комунального підприємства «Комунальник».
 9. Про прийняття майна з балансу сектору культури Семенівської   районної державної адміністрації у комунальну власність Семенівської територіальної громади.
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду ПП «Граніт-Агро"
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду СФГ «Зоря».
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  зі зміною цільового призначення із земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 13. Про припинення договору оренди землі сільськогосподарського призначення
 14. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.
 15. Про передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності із земель промисловості.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення землі із земель житлової забудови в землі комерційного призначення.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для розміщення базової станції стільникового зв’язку.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 20. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Артикульній Г.П.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Лут Т.І.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 24. Про прийняття у комунальну власність Семенівською селищною радою з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначенн.
 25. Про створення Служби у справах дітей Семенівської селищної ради.
 26. Про створення Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.
 27. Про затвердження Переліку  адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг» Семенівської селищної ради.
 28. Про внесення змін до Статуту Семенівського районного краєзнавчого музею.
 29. Про внесення змін до текстової частини рішення про бюджет Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 30. Про прийняття майна з балансу Семенівської районної державної адміністрації, яке перебуває у користуванні Семенівського територіального центру  комплектування та соціальної підтримки, у комунальну власність Семенівської  територіальної громади.
 31. Про прийняття  майна, яке придбане за кошти місцевого бюджету, у комунальну власність Семенівської  територіальної громади.
 32. Про затвердження опису посвідчення помічника-консультанта депутата  Семенівської селищної ради.
 33. Про звіт начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту з питань організації харчування учнів та вихованців навчальних закладів.   Звіт 

Третє пленарне засідання

12.02.2021

 1. Про прийняття майна з балансу Семенівської районної державної адміністрації, яке придбане за кошти місцевого бюджету, у комунальну власність Семенівської територіальної громади.  Додатки:   1  
 2. Про затвердження Акту приймання-передачі із спільної власності територіальних громад Кременчуцького району з балансу Семенівської районної ради  в комунальну власність Семенівської територіальної громади в особі Семенівської селищної ради  засобів та інших необоротних матеріальних активів.
 3. Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти в новій редакції.  Додатки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13
 4. Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.
 5. Про затвердження Регламенту Семенівської селищної ради.
 6. Про звіт голови тимчасової контрольної комісії з вивчення стану реалізації проєкту «Реконструкція приміщень колишньої ЗОШ під адміністративно-культурний центр за адресою: село Вереміївка, Семенівського району, Полтавської області».
 7. Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 8. Про внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України Семенівської селищної територіальної громади на період з 2021 року по 2025 рік.
 9. Про затвердження фінансового звіту за  2020 рік про виконання бюджету Семенівської селищної територіальної громади Додатки:  1  2 (пояснювальна)
 10. Про затвердження передавальних актів припинених сільських рад.  Біляківськаакт, додатки 1 2 ; Богданівськаакт, додатки 1 ; Василівськаакт, додатки 1 2; Заїчинська: акт, додатки 1 2; Криворудська: акт, додаток; Очеретуватськаакт, додатки 1 2Рокитівська :акт, додаток;  Устимівськаакт, додатки 1 2
 11. Про списання дебіторської  заборгованості ліквідованого банку АК АПБ «Україна».
 12. Про затвердження залишків бюджетних коштів, які склалися станом на 01.01.2021 року.
 13. Про  спрямування вільного залишку бюджетних коштів, який склався станом на 01.01.2021 року. Додатки: 1  2  3  4
 14. Про затвердження Програми організації харчування здобувачів освіти закладів дошкільної та  загальної середньої освіти Семенівської селищної ради на 2021 рік.
 15. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради,  за відділом управління майном Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.
 16. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 17. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.
 18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.
 22. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 23. Про укладення договору оренди землі на новий строк.
 24. Про внесення змін до структури відділу управління майном.
 25. Про затвердження Плану роботи Семенівської селищної ради на 2021 рік.
 26. Про погодження Положення про відділення стаціонарного догляду або тимчасового проживання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.
 27. Про внесення змін до рішення «Про затвердження та введення в дію структури клубних закладів Семенівської селищної ради з 01.01.2021 року по 31.03.2021 року.

Четверте пленарне засідання

24.02.2021

 1. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Відділом управління майном Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.   Додаток
 2. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за комунальним підприємством  Семенівської селищної ради «Комунальник» на праві господарського відання.   Додаток
 3. Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну організацію «Місцева пожежна охорона Василівської сільської ради Семенівського району Полтавської області». 
 4. Про внесення змін до рішення № 60 першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання «Про бюджет Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік».  Додаток
 5. Про внесення змін до рішення № 147 другої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання «Про списання дебіторської заборгованості ліквідованого банку АК АПБ «Україна».
 6. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.    Додатки:  1  2  3  4  
 7. Про затвердження мережі закладів освіти Семенівської селищної ради.
 8. Про затвердження акту приймання-передачі майна.   Додатки:  1  2  
 9. Про внесення змін до Положення про помічника-консультанта депутата Семенівської селищної ради.
 10. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання №15 від 18.01.2020 «Про припинення Очеретуватської сільської ради».
 11. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання №18 від 18.01.2020 «Про припинення Устимівської сільської ради».
 12. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 19 від 18.01.2020 «Про припинення Криворудської сільської ради».
 13. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання №21 від 18.01.2020 «Про припинення Рокитівської сільської ради».
 14. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 22 від 18.01.2020 «Про припинення Богданівської сільської ради».
 15. Про внесення змін до рішення першої  сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 20 від 18.01.2021 «Про припинення Заїчинської сільської ради».
 16. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 21 від 18.01.2020 «Про припинення Василівської сільської ради».
 17. Про внесення змін до рішення першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 22 від 18.01.2020 «Про припинення Біляківської сільської ради».
 18. Про внесення змін до рішення  першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання від 30 грудня 2020 року «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки»   Додаток
 19. Про виділення коштів на співфінансування проєкту «Капітальний ремонт будівлі дитячого садка за адресою: вул.Гагаріна, №1/5 в смт. Семенівка Семенівського району Полтавської області.
 20. Про участь та виділення коштів на співфінансування участі у Програмі Британської ради «Активні громадяни».

П’яте пленарне засідання

17.03.2021

 1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.  Додатки:  1  2  3  4  5
 2. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Семенівської селищної територіальної громади.  План заходів
 3. Про затвердження залишків бюджетних коштів, переданих районним бюджетом, які утворилися станом на 01.01.2021 року.
 4. Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Семенівської селищної ради.   Додатки:   1  2  3
 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2020 рік КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради. Додатки:  1    4
 6. Про затвердження комплексної програми соціального захисту населення Семенівської селищної ради на 2021-2025 роки. Напрями і заходи Програми 
 7. Про надання соціальних послуг у відділенні денного перебування  Комунальної  установи  «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.
 8. Про затвердження тарифів на платні  соціальні послуги, які надаються  Комунальною установою «Центр  надання соціальних послуг»  Семенівської селищної ради.
 9. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Семенівської селищної ради Кременчуцького району на 2021 – 2025 роки.
 10. Про заходи по забезпеченню управління майном комунальної власності Семенівської селищної територіальної громади в особі Семенівської селищної ради.
 11. Про створення комунального закладу Центральний будинок культури Семенівської селищної ради.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки із земель промисловості та передачу  її в оренду громадянину Верменичу Тарасу Володимировичу. 
 13. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у громадянина Верменича Тараса Володимировича.
 14. Про укладення на новий строк договорів оренди земельних ділянок, що перебувають в оренді у фізичної особи - підприємця Степаненко Лілії Іванівни. 
 15. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Гаврися Геннадія Васильовича.
 16. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у приватного нотаріуса Литвин М.І.
 17. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи - підприємця Степаненка Олександра Васильовича.
 18. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи - підприємця Кравченка Валентина Сергійовича.
 19. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Нетьоміна Олександра Ілліча.
 20. Про укладення на новий строк договорів оренди земельних ділянок, що перебувають в користуванні на умовах оренди в ПСП «Дружба».
 21. Про резервування земельної ділянки комунальної власності, у подальшому для відведення під кладовище.
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 23. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2020 рік  КП «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.  Додатки:  1   2
 24. Про тимчасове делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь