Друге пленарне засідання

29.01.2021

1. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за комунальним підприємством  Семенівської селищної ради «Комунальник» на праві господарського відання.    Додаток
  2. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Відділом управління майном  Семенівської селищної ради на праві  оперативного управління.  Додаток
  3. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Комунальною установою «Центр надання  соціальних послуг»  на праві  оперативного управління.  Додатки:  1   2
  4. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту  Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.  Додатки:  1   2
  5. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за Відділом культури та дозвілля  Семенівської селищної ради на праві  оперативного управління.  Додатки: 1   2   3    4
  6. Про затвердження передавального акту  Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області.
  7. Про припинення комунального підприємства Криворудської сільської ради  «Криворудське» шляхом приєднання до комунального підприємства «Комунальник».
  8. Про припинення комунального підприємства «Устимівський сільський комунгосп» шляхом приєднання до комунального підприємства «Комунальник».
  9. Про прийняття майна з балансу сектору культури Семенівської   районної державної адміністрації у комунальну власність Семенівської територіальної громади.
  10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду ПП «Граніт-Агро"
  11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду СФГ «Зоря».
  12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  зі зміною цільового призначення із земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  13. Про припинення договору оренди землі сільськогосподарського призначення
  14. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.
  15. Про передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності із земель промисловості.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення землі із земель житлової забудови в землі комерційного призначення.
  18. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для розміщення базової станції стільникового зв’язку.
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадян.
  20. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.
  21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Артикульній Г.П.
  22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Лут Т.І.
  23. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
  24. Про прийняття у комунальну власність Семенівською селищною радою з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначенн.
  25. Про створення Служби у справах дітей Семенівської селищної ради.
  26. Про створення Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.
  27. Про затвердження Переліку  адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг» Семенівської селищної ради.
  28. Про внесення змін до Статуту Семенівського районного краєзнавчого музею.
  29. Про внесення змін до текстової частини рішення про бюджет Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
  30. Про прийняття майна з балансу Семенівської районної державної адміністрації, яке перебуває у користуванні Семенівського територіального центру  комплектування та соціальної підтримки, у комунальну власність Семенівської  територіальної громади.
  31. Про прийняття  майна, яке придбане за кошти місцевого бюджету, у комунальну власність Семенівської  територіальної громади.
  32. Про затвердження опису посвідчення помічника-консультанта депутата  Семенівської селищної ради.
  33. Про звіт начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту з питань організації харчування учнів та вихованців навчальних закладів.   Звіт