Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Двадцять перша сесія восьмого скликання

 

05.05.2023

 1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Семенівської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року.  
 3. Про внесення змін до фінансового плану за 2023 рік КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.    
 4. Про затвердження звіту про виконання  фінансового плану за І квартал 2023 року Комунального підприємства «Комунальник».  
 5. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради за комунальним підприємством  Семенівської селищної ради «Комунальник» на праві господарського відання.  
 6. Про передачу паливно-мастильних матеріалів та затвердження акту прийому передачі.  
 7.             Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період.      
 8. Про затвердження рішень виконавчого комітету, виданих в міжсесійний період.  
 9.  Про внесення змін до структури КЗ «Семенівська дитяча мистецька школа».   
 10.  Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів комунального майна Семенівської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні.  
 11.  Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Семенівської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону.  
 12.  Про затвердження «Порядку виконання контрольних функцій у сфері оренди комунального майна Семенівської селищної територіальної громади».  
 13.  Про затвердження «Порядку розподілу орендної плати за користування майном комунальної власності Семенівської селищної територіальної громади».   
 14.  Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації та складу комісії.
 15.  Про створення органу приватизації комунального майна Семенівської селищної територіальної громади, що належить до об’єктів малої приватизації.
 16. Про затвердження у новій редакції «Положення про грошові винагороди переможцям і призерам обласного та заключного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, обласного і заключного етапів Всеукраїнських конкурсів – захистів науково-дослідницьких робіт учнів  - членів Малої академії наук України, конкурсів, турнірів, фестивалів, спартакіад, змагань тощо і вчителям, які підготували переможців та призерів цих олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів, спартакіад, змагань».   
 17. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.  
 18. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, у новій редакції.  
 19. Про врегулювання питань щодо діяльності Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.  
 20. Про встановлення надбавки за вислугу років селищному голові Милашевич Людмилі Павлівні.  
 21. Про прийняття майна у комунальну власність Семенівської територіальної громади.  
 22. Про внесення змін до Положення про Комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.    
 23.  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених Комплексною програмою соціального захисту населення Семенівської селищної ради на 2021-2025 роки.  
 24. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Семенівської селищної ради на 2021-2025 роки.
 25.   Про внесення змін до «Програми місцевих стимулів для медичних працівників комунальних некомерційних підприємств Семенівської селищної ради на 2022-2024 роки».   
 26.   Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції Семенівської селищної ради, виконавчого комітету, виконавчих органів Семенівської селищної ради.  
 27. Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Семенівській селищній раді, виконавчому комітету Семенівської селищної ради, селищному голові.   
 28.   Про внесення змін до Регламенту Семенівської селищної ради.  
 29.   Про передачу в користування на умовах оренди ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВА-2007» земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) з кадастровим номером 5324582000:00:004:0113,  розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Рокити) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 30.   Про передачу в користування на умовах оренди ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВА-2007» земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) з кадастровим номером 5324582000:00:004:0112,  розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Рокити) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 31.   Про передачу в користування на умовах оренди ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛТАВА-2007» земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) з кадастровим номером 5324582001:01:001:0011,  розташованої в межах с. Рокити на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 32.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) з кадастровим номером 5324582001:01:001:0013,  розташованої в межах с. Рокити на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, та про передачу її в користування на умовах оренди ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  «ПОЛТАВА-2007»
 33.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) з кадастровим номером 5324582000:00:002:00351,  розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Нова Петрівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, та про передачу її в користування на умовах оренди ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ АГРОФІРМА «ЖОВТЕНЬ»
 34.   Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324583201:01:001:0520, розташованої в межах с. Крива Руда на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 35.   Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324583201:01:001:0524, розташованої в межах с. Крива Руда на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 36.   Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324583201:01:001:0525, розташованої в межах с. Крива Руда на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 37.   Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для розміщення базової станції стільникового зв'язку
 38.   Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки з кадастровим номером 5324581201:01:001:0112 з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, розташованої в с. Веселий Поділ Кременчуцького району Полтавської області, укладеного з ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «КИЇВСТАР»
 39.  Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТИЦІЙНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «ПОЛТАВАЗЕРНОПРОДУКТ» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в межах с. Брусове на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для обслуговування будівлі апаратної та експлуатаційної свердловини №1-N1p1. 
 40.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Шевченка в смт Семенівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, та надання права обмеженого платного строкового користування земельною ділянкою громадянину Мостовому Сергію Павловичу.
 41.   Про надання гр. Сахацькій Наталії Петрівні права обмеженого платного строкового користування земельною ділянкою з кадастровим номером 5324555100:30:004:0063, розташованою по вул. Воїнів-інтернаціоналістів в  смт Семенівка Кременчуцького району Полтавської області.
 42.   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) з кадастровим номером 5324587203:03:001:0042 площею 16,0177 га,  розташованої за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
 43.   Про розгляд клопотання  ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГРАНІТ-АГРО» про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (під проєктними польовими дорогами).
 44.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324555101:01:001:0110, розташованої в межах с. Тарасівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянці Бойко Валентині Іванівні.
 45.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324583201:01:001:0130, розташованої в межах с. Крива Руда на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянину Солоду Геннадію Васильовичу.
 46.   Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324583201:01:001:0131, розташованої в межах с. Крива Руда на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва та передачу земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянину Солоду Геннадію Васильовичу.
 47.   Про передачу гр. Дуденченко Оксані Олексіївні в користування на умовах оренди земельну ділянку сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням  для сінокосіння і випасання худоби з кадастровим номером: 5324582400:00:005:0069, розташовану за межами населених пунктів (за межами с. Заїчинці) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
 48.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для сінокосіння і випасання худоби з кадастровим номером 5324582000:00:007:0391, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Заїчинці) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, та про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянці Дуденченко Оксані Олексіївні.
 49.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для сінокосіння і випасання худоби з кадастровим номером 5324580400:00:001:0240, розташованої за межами населених пунктів (за межами  с. Поділ) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, та про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянину Андрощуку Миколі Олексійовичу
 50.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для сінокосіння і випасання худоби з кадастровим номером 5324582000:00:007:0391, розташованої за межами населених пунктів (за межами  с. Калинівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, та про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянці Григор’євій Надії Іванівні
 51.   Про надання дозволу громадянину Мокляку Володимиру Яковичу на передачу в суборенду земельних ділянок розташованих на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, які перебувають у нього в користуванні на умовах оренди.
 52.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на земельну ділянку під ПС 35/10 кВ Семенівка, АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».
 53.   Про внесення змін до рішення п`ятої сесії Семенівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва» №704 від 26  листопада 2021 року.
 54.   Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва з метою подальшої передачі їх в користування на умовах оренди.
 55.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  (земельної  частки (паю) в натурі (на місцевості) громадянину Шаповалу Олегу Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 
 56.   Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Миру в смт Семенівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області  громадянину Силенку Миколі Михайловичу.
 57.   Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території Семенівської селищної ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Паталах Наталії Іванівні.
 58.   Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території Семенівської селищної ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Черевко Антоніні Василівні.
 59.   Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності з кадастровим номером: 5324555100:30:002:0239
 60.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельних ділянок у власність  громадян
 61.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельної ділянки у власність  громадянину Яроватому Олександру Петровичу
 62.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність  громадян. 
 63.  Про надання дозволу громадянину Замикулі Ігорю Володимировичу на передачу в суборенду земельних ділянок розташованих на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, які перебувають у нього в користуванні на умовах оренди.
 64. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури в смт. Семенівка  на території Семенівської селищної ради  Кременчуцького  району.
 65. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури в с.Паніванівка  на території Семенівської селищної ради  Кременчуцького  району.
 66. Про відмову у наданні погодження громадянину Скрипці Олександру Анатолійовичу у використанні земельної ділянки водного фонду.
 67.  Про відмову громадянину Ятлу Сергію Васильовичу в укладенні на новий строк договору оренди земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення фермерського господарства з кадастровим номером 53245581200:00:004:0019, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Веселий Поділ) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
 68. Про надання дозволу громадянину Голованю Сергію Вікторовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 1,1 га, розташованої в межах с.Паніванівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
 69. Про надання дозволу Виконавчого комітету Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської област на розроблення детального плану території в смт.Семенівка  на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
 70.   Про надання дозволу  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРІС» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів  на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області в масиві земель сільськогосподарського призначення, під польові дороги для доступу до земельних ділянок.
 71. Про надання дозволу  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРІС» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Бадьорівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області в масиві земель сільськогосподарського призначення, під польову дорогу для доступу до земельних ділянок.
 72. Про розгляд клопотання ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРІС» про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (під проєктними польовими дорогами).
 73. Про затвердження та введення в дію структури Виконавчого комітету Семенівської селищної ради з 06 травня 2023 року.
 74. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 75.                   Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 76.                    Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 77. Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 78. Про внесення змін до «Положення про спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».
 79. Про виділення коштів на співфінансування участі в конкурсі екологічних громадських  ініціатив Полтавської області 2023 року.
 80. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324580800:00:001:0943, розташованої за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, яка перебуває в користуванні на умовах оренди у гр. Замикули Ігоря Володимировича
 81.  Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324580800:00:001:0944, розташованої за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, яка перебуває в користуванні на умовах оренди у  гр. Замикули Ігоря Володимировича
 82.  Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324580800:00:003:0401, розташованої за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, яка перебуває в користуванні на умовах оренди у гр. Замикули Ігоря Володимировича
 83.   Про надання дозволу гр. Цапенку Володимиру Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 2,0 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами   с. Середине) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 84. Про надання дозволу гр. Цапенку Сергію Івановичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 2,0 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Біляки) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 85.   Про надання дозволу гр. Швардак Олександрі Вікторівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 2,0 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами  с. Середине) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 86. Про визначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення в подальшому для продажу права оренди на земельних торгах у формі  електронного аукціону
 87. Про надання дозволу Семенівському міжшкільному навчально-виробничому комбінату на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Незалежності 162А в смт Семенівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для дослідних і навчальних цілей
 88.   Про надання дозволу гр. Фесечко Наталії Миколаївні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 5,0 га, розташованої в с.Крива Руда на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 89.   Про надання дозволу гр. Харченку Олександру Сергійовичу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби площею 13,2634 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Бакумівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 90.   Про надання дозволу гр. Захарченко Ганні Павлівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 5,3000 га, розташованої в межах с. Осокори) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 91.   Про укладення на новий строк з ПРИВАТНИМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ДРУЖБА» договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324585600:00:002:0633, розташованої за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 92. Про укладення на новий строк з ПРИВАТНИМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ДРУЖБА» договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324585600:00:002:0632, розташованої за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 93.  Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324582400:00:004:0001, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Тройняки) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, яка перебуває в користуванні на умовах оренди в СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «ДОСЛІДНЕ»
 94.   Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324581200:00:002:0005, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Веселий Поділ) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, яка перебуває в користуванні на умовах оренди в СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «ДОСЛІДНЕ»
 95.   Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324580400:00:001:0462, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Грицаї) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, яка перебуває в користуванні на умовах оренди в СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «ДОСЛІДНЕ»
 96.   Про надання дозволу громадянину Проскурні Анатолію Миколайовичу на розроблення детального плану території в смт Семенівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
 97.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВСТАР»
 98. Про надання дозволу гр. Паталах Тетяні Іванівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 3,6 га, розташованої в с. Крива Руда на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 99. Про надання дозволу гр. Бутурлим Оксані Іванівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби площею 2,7431 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Богданівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 100. Про надання дозволу гр. Бутурлим Оксані Іванівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби площею 1,4222 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Богданівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 101. Про надання дозволу гр. Чернезі Андрію Володимировичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби площею 19 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Калинівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 102. Про надання дозволу гр. Плужнику Олегу Вікторовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 20 га, розташованої за межами населених пунктів (за межами смт Семенівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, у подальшому для передачі у користування на умовах оренди
 103. Про передачу Відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради в постійне користування земельних ділянок комунальної власності
 104. Про передачу Відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради в постійне користування земельної ділянки комунальної власності  по вул. Матросова,  115 в смт Семенівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області  (територія колишньої ЦРМ)
 105. Про надання дозволу  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРІС» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів  на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, у подальшому для проведення земельних торгів у формі електронного аукціону щодо продажу права оренди на земельні ділянки
 106. Про надання дозволу  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРІС» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду
 107. Про внесення змін  до Програми розвитку фізичної культури та спорту в населених пунктах Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 108. Про звернення депутатів Семенівської селищної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, щодо необхідності забезпечення безперебійної роботи закладів освіти у військовий час та збільшення видатків на фінансування освітньої субвенції.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора