Голова селищної ради

Автобіографія

МИЛАШЕВИЧ ЛЮДМИЛА ПАВЛІВНА

Народилася 9 вересня 1960 року в селищі Семенівка Полтавської області  в сім’ї  робітників.

У 1968 році вступила до першого класу  Семенівської восьмирічної школи.

З 1976р. по 1978р. навчалася в Семенівській СШ №2.

З 1978 року працювала в Семенівській загальноосвітній школі №2 І-ІІІ  ступенів   на посаді старшої піонервожатої, а після закінчення  у 1986 році  Полтавського педагогічного інституту ім. Короленка – заступником директора   школи з виховної роботи.

З 1993 р. – учитель російської мови та  зарубіжної літератури.

Має двох дітей: сина – Милашевича Олексія Вадимовича, 1986 року  народження та доньку – Милашевич Наталію Миколаївну, 1994 року  народження.

З 14 квітня  1998 року і по цей день працює на посаді Семенівського селищного голови.

Земляки обрали вп’яте Милашевич Л.П. на цю відповідальну  посаду .

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну участь у  розбудові  місцевого  самоврядування нагороджена почесною грамотою Полтавської обласної ради з нагрудним знаком, грамотами Семенівської  райради та райдержадміністрації.  Указом  Президента України від 7 грудня 2015 року   Милашевич Людмилу Павлівну  нагороджено орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.