Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Головне управління ДПС у Полтавській області

На Полтавщині за І півріччя 2024 року зареєструвалось понад 6 тисяч нових суб’єктів господарювання

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що станом на 1 липня 2024 року в органах податкової служби Полтавщини на обліку перебуває 106 703 платника податків: 40 782 юридичних особи та 65 921 фізична особа-підприємець.

09:17:16 23.07.2024

Чи можуть отримати кваліфіковані електронні довірчі послуги особи віком від чотирнадцяти до вісімнадцяти років без згоди батьків чи опікунів?

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Законом України від 01.12.2022 року № 2801-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення укладення угоди між Україною та Європейським союзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства Європейського Союзу у сфері електронної ідентифікації», було внесено зміни, до статті 32 Цивільного кодексу України щодо самостійного укладання договору про отримання електронних довірчих послуг неповнолітніми особами.

09:16:20 23.07.2024

До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють операції з експорту товарів!

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Національним банком України, на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 року № 76-р «Про затвердження переліку товарів та (або) галузей економіки, для яких Національний банк має право встановлювати винятки та (або) особливості запровадження заходу захисту, передбаченого абзацом першим частини першої статті 13 Закону України «Про валюту і валютні операції» встановлено нові граничні строки розрахунків за операціями з експорту товарів, що класифікуються за кодами згідно з УКТ ЗЕД:

10:56:20 22.07.2024

ЗІР – інформаційний сервіс від ДПС, орієнтований на сучасні вимоги платників податків

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) – інформаційний сервіс, який надає можливість платникам податків мінімізувати витрати часу                          на отримання інформації і самостійно ознайомитись із:

10:03:12 22.07.2024

Волонтерська діяльність на Полтавщині: кількість зареєстрованих у Реєстрі волонтерів

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що станом на 1 липня 2024 року в Реєстрі волонтерів АТО та/або здійснення заходів із забезпечення НБО (далі – Реєстр волонтерів) зареєстровані 297 мешканців Полтавської області.

10:02:40 22.07.2024

До уваги фізичних осіб – підприємців, які здійснюють продаж власновирощеної, відгодованої чи виготовленої продукції

Відповідно до порядку проведення розрахунків, визначеного розділом ІІ Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахунки за товари (послуги) із обов’язковим застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) та видачею споживачам розрахункових документів встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції.

11:58:36 17.07.2024

Запитували? Відповідаємо!

Чи повинні самозайняті особи, з метою звільнення від сплати єдиного внеску за себе, повідомляти контролюючі органи, що мають основне місце роботи, де за них було сплачено страховий внесок у розмірі не менше мінімального?

11:57:20 17.07.2024

Запитували? Відповідаємо! Чи можна отримати електронний ключ за нотаріально засвідченою довіреністю?

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Законом України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» передбачено, що ідентифікація фізичної особи, яка звернулась за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності та за паспортом громадянина України або за іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо особи, відповідно до законодавства про Єдиний державний демографічний реєстр та про документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи.

14:48:30 15.07.2024