Головне управління ДПС у Полтавській області

Акцизний податок: майже 30 млн грн спрямували платники Полтавщини до бюджетів усіх рівнів

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили що, у січні 2024 року платники податків Полтавщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 29,8 млн грн акцизного податку. Тільки за один місяць цього року надходження з акцизного податку до державного бюджету склали 3,1 млн гривень.

08:18:36 29.02.2024

Запитували? Відповідаємо! Чи має право фізична особа за підсумками звітного податкового року на податкову знижку, якщо податковий агент утримав, але не перерахував ПДФО до бюджету?

Відповідно до частини другої ст. 78 Бюджетного кодексу України від 08 липня              2010 року № 2456-VI із змінами та доповненнями та Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення (перерахування) платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2019 № 60 із змінами та доповненнями, поверненню з бюджету підлягають помилково та/або надміру сплачені суми грошових зобов’язань.

08:18:28 29.02.2024

Підбили підсумки року та окреслили плани на майбутнє: на Полтавщині відбулась робоча нарада з керівниками територіальних органів ДПС

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області відбулась робоча нарада з керівниками територіальних органів ДПС Харківської, Чернігівської, Сумської, Полтавської областей та Північного міжрегіонального управління по роботі з великими платниками податків під головуванням очільниці ДПС Тетяни Кірієнко.

14:26:30 28.02.2024

Як фізичним особам – підприємцям, які є платниками єдиного податку четвертої групи визначається загальне мінімальне податкове зобов’язання?

Відповідно до п.п. 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від             02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) мінімальне податкове зобов’язання – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або            з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ. Сума мінімальних податкових зобов’язань, визначених щодо кожної із земельних ділянок, право користування якими належить, зокрема, одній фізичній особі, у тому числі фізичній особі – підприємцю, є загальним мінімальним податковим зобов’язанням.

09:20:29 28.02.2024

Запитували? Відповідаємо! Яка відповідальність передбачена за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи ФО?

Відповідно до ст. 67 Конституції України від 28 червня 1996 року № 254 к/96–ВР із змінами та доповненнями кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку та розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за минулий рік у порядку, встановленому законом.

09:19:35 28.02.2024

Розвиток економічного потенціалу громад Полтавщини починається з податкової обізнаності

Налагодження прозорої комунікації з представниками бізнесу та організаціями, які представляють інтереси платників податків Полтавської області залишається одним із основних векторів роботи податкової.

08:24:26 27.02.2024

Військовий збір: понад 80 млн грн спрямували платники Полтавщини на підтримку українського війська

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що                     за січень 2024 року від платників Полтавщини на підтримку Збройних Сил України та обороноздатності країни до державного бюджету надійшло 86,3 млн гривень.

08:23:35 27.02.2024