Інформація про "КП Семенівська лікарня" Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради

Комунальне підприємство Семенівська лікарня  Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради (скоричена назва КП "Семенівська лікапня").

Електронна адреса:  info@semenivka-crl.pl.ua

Графік роботи:   Поліклінічне відділення  з 08.00 до 17.00 год. без перерви на обід

сб.: з 08.00 до 13.00 год

Стаціонарне відділення — цілодобово.

Головний лікар  — Колодій Юрій Григорович

КП "Семенівська лікарня " діє на підставі  Статуту,  затвердженого рішеннями першої сесії  селищної ради восьмого  скликання від 18.12.2020 №36 та  третьої позачергової сесії Оболонської сільської ради восьмого скликаня від 21.12.2020 №27.
Вторинну медицину на території громади надає Комунальне підприємство «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради, яка надає медичну допомогу населенню та вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання  громадського здоров’я. Кількість штатних посад станом на 01.07.2023 року становить 113,75 штатних одиниць, в тому числі 28,0 лікарів.  Кількість ліжко-місць у стаціонарі   87 од.  Комунальним підприємством «Семенівська лікарня» станом на  01.07. 2023 року забезпечено медичними послугами  по поліклінічному відділенні 53842 звернення та проліковано в стаціонарі 1621 чол.