Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

КП "Семенівська лікарня Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради "

Комунальне підприємство Семенівська лікарня  Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради (скоричена назва КП "Семенівська лікапня").

Знаходиться за адресою: 38200 Полтавська обл, Кременчуцький р-н, смт. Семенівка. вул. Шевченка, буд.78

Електронна адреса:  info@semenivka-crl.pl.ua

Графік роботи:   Поліклінічне відділення  з 08.00 до 17.00 год. без перерви на обід

сб.: з 08.00 до 13.00 год

Стаціонарне відділення — цілодобово.

Головний лікар  — Романюк Олександр Леонідович

КП "Семенівська лікарня " діє на підставі  Статуту,  затвердженого рішеннями першої сесії  селищної ради восьмого  скликання від 18.12.2020 №36 та  третьої позачергової сесії Оболонської сільської ради восьмого скликаня від 21.12.2020 №27.

Вторинну медицину на території громади надає Комунальне підприємство «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради, яка надає медичну допомогу населенню та вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання  громадського здоров’я. Кількість штатних посад станом на 01.10.2021року становить 228,5 штатних одиниць, в тому числі 40,25 лікарів.  Кількість ліжок у стаціонарі   97 од.  Комунальне підприємство «Семенівська лікарня» за 9 місяців 2021року забезпечило медичними послугами  по поліклінічному відділенні 56971 звернень та пролікувало в стаціонарі 1440 чол.