Полтавська область, Кременчуцький район

Сторінка на стадії наповнення

25 Листопада, 2020 р., 10:06
Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 65-ї (позачергової) сесії селищної ради що відбудеться 26 листопада 2020 року о 9:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)
19 Листопада, 2020 р., 08:05
Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність вищої освіти за спеціальністю не нижче ступеня спеціаліста та/або магістра, стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача. При проведенні конкурсу здійснюється письмовий іспит кандидатів на заміщення вакантної посади. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: - Заяву про участь у конкурсі; - Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; - Фотокартку розміром 4х6 см; - Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; - Копію паспорта громадянина України; - Копію довідки про присвоєння РНОКПП; - Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); - Копію заповнених сторінок трудової книжки; - Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою, затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 в паперовому вигляді; - Довідку про відсутність судимості; - Згоду на обробку персональних даних. Прийом документів здійснюється з 19 листопада 2020 року по 18 грудня 2020 року включно, за адресою: 38200, вул Незалежності, 44/а, смт. Семенівка Полтавської області. Довідки за телефоном: (05341) 91-7-51
13 Листопада, 2020 р., 13:53
Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 64-ї (позачергової) сесії селищної ради що відбудеться 16 листопада 2020 року о 10:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

09 Листопада, 2020 р., 16:49
Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність вищої освіти за спеціальністю не нижче ступеня спеціаліста та/або магістра по спеціальності «Економіка» та/або «Облік і оподаткування», стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

09 Листопада, 2020 р., 16:49
Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність вищої освіти за спеціальністю не нижче ступеня спеціаліста та/або магістра по спеціальності «Економіка» та/або «Облік і оподаткування», стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

09 Листопада, 2020 р., 16:48
Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність вищої освіти за спеціальністю не нижче ступеня спеціаліста та/або магістра по спеціальності «Економіка» та/або «Облік і оподаткування» та/або «Право», стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

09 Листопада, 2020 р., 16:48

09 Листопада, 2020 р., 16:47