Сторінка на стадії наповнення

Democracy Reporting International розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі стипендій для стажування молоді у органах державної влади та місцевого самоврядування

Програма має на меті залучити молодих людей (віком 18-35 років) до процесів державного управління та розвитку України, ознайомити їх із втіленням реформ та допомогти створити кадровий резерв органів влади. Програма стажування охопить такі напрямки: освітній, організаційний (підготовка заходів і робота зі ЗМІ), економічний (робота з грантовими проектами, робота з проєктами МТД та міжнародними донорами, енергетичний менеджмент), юридичний (підготовка проєктів нормативних актів та супровідних документів), культура і туризм, молоді і спорту тощо.

08:16:43 26.07.2024

Запрошуємо всіх бажаючих на зональний звіт творчих колективів аматорського мистецтва філій КЗ " Центральний будинок культури Семенівської селищної ради" під назвою "Де згода в сімействі ", присвячений 255- річчю від Дня народження класика нової української літератури І. П. Котляревського.

13:53:38 24.07.2024

Шановні жителі громади!

КП «Комунальник» звертається до всіх жителів приватних будинків до 28 липня здійснити обрізку дерев та гілок біля прибудинкових територій, прибрати каміння та будматеріали обабіч дворів, біля проїжджої частини, які перешкоджають руху транспорту, заважають проїзду техніки КП «Комунальник», авто швидкої допомоги та іншого спец. транспорту (особливо вузькі вулиці, провулки, тупіки).

14:55:01 22.07.2024

31 серпня відбудеться забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України”

Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” – щорічна патріотична традиція вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни приурочена до 29 серпня  Дня пам’яті захисників України.

16:04:05 19.07.2024

Увага! Погіршення погодних умов

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, у другій половині дня 12 липня очікується гроза, місцями шквал 15-20 м/с.

13:25:09 12.07.2024

Увага: шановні жителі громади!

КП «Комунальник» просить всіх жителів приватних будинків здійснити обрізку дерев та гілок біля прибудинкових територій, які заважають проїзду техніки КП «Комунальник», авто швидкої допомоги та іншого спец. транспорту (особливо вузькі вулиці, провулки, тупіки).

10:36:11 11.07.2024