Сторінка на стадії наповнення

Шановні жителі громади! Чорним крилом накрила Семенівщину новина про загибель військовослужбовця Романа Артикульного

Старший солдат, стрілець-помічник гранатометника Роман Михайлович Артикульний народився 06 серпня 1995 року у с. Брусове. З початку березня 2022 року захищав рідну землю у лавах Збройних Сил України.

13:44:06 18.03.2024

Запрошуємо на спільний захід Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради та БФ "Право на захист", який відбудеться 21 березня 2024 року об 14.00 для ВПО ( за адресою Воїнів-Інтернаціоналістів 15), які проживають на території Семенівської громади, з фахівцями моніторингового напрямку "Право на захист". Кваліфікована допомога у різних питаннях, зокрема:

08:26:30 14.03.2024

І знову страшна звістка надійшла в Семенівську громаду — загинув військовослужбовець Петро Кушніренко

Завтра, 8 березня, в с-щі Семенівка на центральній площі перед адмінбудинком о 12:00 відбудеться прощання з Петром Кушніренком (житель с. Греблі). Загинув мужній воїн 4 березня на полі бою у Донецькій області.

10:08:44 07.03.2024

Запрошуємо на перегляд мультфільму "Мавка"

Українське прислів’я говорить: «Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні». Ми вирішили дослухатися до цієї поради і не відкладати на наступний тиждень те, що можна зробити уже цього тижня.  Тому запрошуємо вас на перегляд українського мультфільму «Мавка», який, до речі став найкасовішим кінопроєктом за всю історію українського кінематографу.  Тому 29 лютого (четвер) о 16:00 чекаємо на вас у «Місці» (с-ще Семенівка, вул. Незалежності, 44а, другий поверх над Ощадбанком). З нас – чайок, з вас – гарний настрій і за бажанням смаколики. Просимо вас пройти коротку реєстраційну форму, щоб ми знали скількох гостей чекати. https://forms.gle/xJRKbYJLR9HB9nxW7 І, до зустрічі!

15:09:08 26.02.2024