Сторінка на стадії наповнення

01 Липня, 2020 р., 19:30
Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 56-ї сесії селищної ради що відбудеться 10 липня 2020 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)
24 Червня, 2020 р., 08:30
Селищним головою Семенівської селищної ради Милашевич Л.П. відповідно до рекомендацій Конкурсної комісії видано Розпорядження № 87 від 23.06.2020 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Комунальник» згідно якого конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора КП «Комунальник» відбудеться 30 червня 2020 року за адресою: вул. Незалежності 44/а, смт Семенівка Полтавської області.  Початок конкурсного відбору о 10 год 00 хв.
17 Квітня, 2020 р., 15:28
Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 55-ї сесії селищної ради що відбудеться 28 квітня 2020 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)