Полтавська область, Кременчуцький район

Сторінка на стадії наповнення

09 Березня, 2021 р., 08:01
Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність освіти за спеціальністю не нижче ступеня спеціаліста та/або магістра по спеціальності «Правознавство», стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

09 Березня, 2021 р., 08:01
Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність освіти за спеціальністю не нижче ступеня спеціаліста, магістра. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

09 Березня, 2021 р., 08:01
Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність освіти за спеціальністю не нижче ступеня бакалавра та/або спеціаліста та/або магістра, стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

09 Березня, 2021 р., 08:00
Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність освіти за спеціальністю не нижче ступеня спеціаліста та/або магістра, стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.