Синоптики попереджають про грозу

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, територією Полтавської області та м. Полтава у другій половині дня 22 травня очікується  гроза.

13:45:46 22.05.2023

УВАГА!17 травня відбувається зустріч  із представниками БФ "Право на захист"

УВАГА!У середу, 17 травня 2023 року  в смт.Семенівка за адресою:вул. Незалежності, 44 ( актова зала)  з 11:00 до 14:00 відбувається зустріч  із представниками БФ "Право на захист". Громадяни матимуть змогу  поспілкуватися з юристом, а також зареєструватися на грошову допомогу від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”.

14:45:55 12.05.2023

Синоптики прогнозують на вихідних підвищення температури

До кінця поточного тижня очікується погода без істотних опадів. Температура повітря поступово підвищуватиметься. Про це повідомили в Полтавському обласному центрі з гідрометеорології. Вітер північної чверті, слабкий. Температура повітря вночі до 7 - 9° тепла, вдень до 20 - 23° тепла.

14:31:45 11.05.2023

До уваги жителів громади! Запрошуємо усіх бажаючих відвідати творчий звіт виконавців та колективів аматорського мистецтва закладів культури Семенівської територіальної громади

05 травня 2023 року о 12.00 годині у великій залі відбудеться творчий звіт окремих виконавців та колективів аматорського мистецтва закладів культури Семенівської територіальної громади в рамках проведення обласного огляду-конкурсу народної творчості «Звучи, рідна мово» на відзначення 80-річчя від дня народження Героя України, народної артистки України – Раїси Опанасівни Кириченко, організованого Полтавським обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА.

10:20:49 05.05.2023