Увага! Очікується гроза!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, територією Полтавської області та м. Полтава у найближчу годину з утриманням до кінця дня 24 квітня очікується  гроза.

15:42:10 24.04.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За повідомленням Українського центру з гідрометеорології, 24-26 квітня, внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду, утримуватиметься затоплення заплавних територій та понижених ділянок на Кременчуцькому водосховищі Полтавської області.

15:03:33 24.04.2023

Про ускладнення погодних умов

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 19-20 квітня, внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду, утримуватиметься затоплення заплавних територій та відмічатиметься часткове затоплення прируслових територій у ряді прирічкових населених пунктів на Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському водосховищах у Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській обл.

14:34:12 19.04.2023