Про ускладнення погодних умов

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 19-20 квітня, внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду, утримуватиметься затоплення заплавних територій та відмічатиметься часткове затоплення прируслових територій у ряді прирічкових населених пунктів на Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському водосховищах у Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській обл.

14:34:12 19.04.2023

Оголошення про проведення громадських обговорень

Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення (проєкт рішень  опубліковано на сайті Семенівської селищної ради 26.08.2022 року).

11:28:46 14.04.2023