Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада

Полтавська область, Семенівський район

НОВИНИ

НОВИНИ СЕМЕНІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

02 Квітня, 2020 р., 13:41
Шановні мешканці громади!
02 Квітня, 2020 р., 13:16
З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог та створення належних умов для здорового та безпечного навчання вихованців Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 (директор Любов Шудря), проводиться ремонт внутрішніх туалетних кімнат приміщення за бюджетні кошти Семенівської селищної ради. Враховуючи ситуацію, яка склалась у зв`язку з загальноукраїнським карантином через коронавірус COVID-19, зремонтовано одну туалетну кімнату (інша в процесі ремонту), що дає можливість значно покращити епідеміологічну ситуацію для учнів та вчителів навчально-виховного комплексу.
02 Квітня, 2020 р., 09:58
В області діє "Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період 2020 року" (Рішення пленарного засідання двадцять другої сесії обласної ради сьомого скликання 19 жовтня 2018 №873) (далі Програма). Підтримка передбачена для особистих селянських господарств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців, приватних підприємств (учасники програми). Рішенням тридцять першої сесії обласної ради сьомого скликання від 28 лютого 2020 року затверджено в новій редакції "Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період 2020 року" (далі Порядок), якими визначено відповідальними за приймання документів учасників (по окремих напрямках Програми) уповноважених осіб виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад. З Програмою та Порядком можна ознайомитись на офіційному сайті Департаменту http://apk/adm-pl.gov.ua/ в розділі "Розвиток села". Форми відомостей осіб, які мають право на отримання фінансової підтримки, після затвердження, будуть розміщені на сайті Департаменту.
02 Квітня, 2020 р., 09:32
ВЧИМОСЯ ДЯКУВАТИ! Людина не народжується доброю чи злою, вихованою або ні. Характер формується в процесі спілкування з оточуючими. Як не прикро, але нерідко ми помічаємо, що багато гуманних рис втрачають свою цінність. Сьогодні, коли все людство опинилось віч - на – віч з реальною загрозою, частіше виявляються наслідки нашого виховання, краще можна роздивитися справжнє обличчя кожного. На щастя, ми вкотре переконуємося, що хороших людей таки більше. У попередніх публікаціях ми дякували доброчинцям, які роблять конкретні справи, надають реальну допомогу закладам охорони здоров’я регіону. З кожним днем їх стає все більше і більше, і роблять вони це не ради похвали, а за покликом серця. Але всім нам треба ставати людьми, як би прикро це не звучало, буває, що наші вчинки свідчать про те, що ми лише належимо до біологічного виду «гомо сапієнс». Іноді добре слово є кращим лікарем, спонукає нас до дій і, просто, робить яскравішим життя. Сьогодні, ми зі словами щирої подяки звертаємося до підприємства ПП «Граніт – Агро» (керівник Різник В.П.), яке виділило кошти в сумі 12410,00 грн. для КП «Семенівський центр ПМСД» на придбання необхідних ліків та обладнання. Крім того підприємством зроблено ремонт у приміщенні ФАПу с. Степанівка, а саме підведено водопостачання. Тепер приміщення забезпечене холодною і гарячою проточною водою. Тож, шановні земляки, давайте подолаємо спільну біду і вийдемо з неї здоровими і морально очищеними. І ще раз закликаємо кожного з вас: «Вчимося дякувати».
31 Березня, 2020 р., 15:08
Виконавчий комітет Семенівської селищної ради дякує всім доброчинцям, які долучилися до благородної справи - матеріальної підтримки та оснащення лікувальних закладів у боротьбі з хворобою, яка поширилася в усьому світі. Так, сьогодні ми відзначаємо ВП "Семенівський елеватор "ТОВ ЗЕРНО-АГРОТРЕЙД" ТОВ ФІРМА "АСТАРТА-КИЇВ" (генеральний директор Віктор Іванчик), яким для КП "Семенівська районна лікарня" надано допомогу для боротьби з вірусом COVID-19: -пульсоксиметр-3 шт. -АХД-2000 Експрес, 1л.-3 шт. -Септофан-3 шт. -Окуляри захисні-4 шт. -Рукавички нітрилові-250 пар. -Костют протиепідемічний-15 шт. Загальна вартість наданої допомоги становить 9,5 тис. грн. Окрім того передані Експрес-тести в кількості 20 шт. Передбачено придбання найближчим часом апарату штучної вентиляції легенів, про що вас буде додатково повідомлено. Лише спільними зусиллями ми зможемо подолати спільну біду.
31 Березня, 2020 р., 15:02
Шановні мешканці громади!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь