A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

НОВИНИ

Дата: від до Скинути

НОВИНИ СЕМЕНІВСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ   

Шановні жителі Семенівської громади!

У зв’язку з ворожими ракетними обстрілами об’ктів енергетичної інфраструктури, АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» закликає мешканців області економити електроенергію у години вечірнього максимуму з 19:00 до 22:00.

08:58 13.04.2024

Щиро вітаємо!

13 квітня День народження відзначає депутат Семенівської селищної ради Артем Даценко.

08:14 13.04.2024

Щиро вітаємо!

12 квітня День народження святкує депутат Семенівської селищної ради Олег Плужник.

08:15 12.04.2024

Сьогодні вчилися надавати першу медичну допомогу!

11 квітня для працівників виконавчого комітету та структурних підрозділів Семенівської селищної ради викладачі кафедри цивільної безпеки КрНУ ім. Михайла Остроградського Ольга Ченчева та Дмитро Резнік, керівник дрон-центру Дмитро Савченко та студент спеціальності 263 « Цивільна безпека» Олег Роговенко провели практичні навчання з надання домедичної допомоги. Були відпрацьовані алгоритми надання першої допомоги при масивних кровотечах різної локалізації, при зупинці дихання та кровообігу, при судомах. Слухачі мали можливість спробувати практично правильність накладання кровоспинного джгута-турнікету при пораненні кінцівок, а також відпрацювати навички проведення серцево-легеневої реанімації при зупинці кровообігу на манекені-симуляторі. Розуміємо важливість отриманих знань, які необхідні для збереження здоров’я і порятунку життя. Дякуємо Спеціальність 263 "Цивільна безпека" - КрНУ

16:16 11.04.2024

Правила поведінки на воді

Під час вихідних та відпусток переважна більшість людей вирушає на відпочинок до водоймищ. Але нерідко звичайне купання обертається трагедією. Головною причиною виникнення нещасних випадків на воді можна назвати відсутність культури безпеки у населення і незнання простих правил поведінки на воді. Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є:

11:39 10.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора