Змагання з міні-футболу серед школярів Семенівського району

Дата: 26.04.2017 00:10

З 17 по 21 квітня 2017 року на спортивних майданчиках району проведено змагання з міні-футболу серед юнаків 2002-2003 рр.н. і молодших в рамках проведення районної Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року

Команди розподілені на 4 зони, переможці зон вийшли до фіналу.

Фінальні змагання відбулися 21 квітня на площадці зі штучним покриттям районного стадіону «Колос».

Результати змагань:

Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. – Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. – 0:2

Семенівський НВК №1 – Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1:0,

Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. - Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст. – 4:0

Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. – Семенівський НВК №1 - 0:3

Семенівський НВК №1 - Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1:1,

Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст. - Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.. – 2:2 (по пен. 2:1)

Отже, переможцем районних змагань з міні-футболу серед юнаків 2002-2003 рр.н. і молодших районної Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року стала команда Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Романенко М.С.), друге місце у команди Семенівського НВК №1 (тренер – Зінченко В.М.), третє місце у команди Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Махно С.П.).

з метою розвитку фізкультури та спорту, популяризації здорового способу життя з 10 по 13 квітня 2017 року проведено районні змагання з міні-футболу серед дівчат 2002-2003 рр.н. і молодших в рамках проведення ІІ етапу обласної Спартакіади школярів.

У змаганнях взяли участь 11 команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району.

У підсумку фінальних змагань І місце посіла команда дівчат Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – команда Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Анатолій Таран, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Джерело - www.semenivka-football.edu.poltava.ua/