Поліцейські Семенівщини провели суботник

Дата: 13.04.2017 13:45

Фото без опису5-го квітня 2017 року правоохоронці Семенівщини в селищі провели суботник

Кілька годин роботи - і прилегла територія адмінбудинку та всі внутрішні приміщення сяяли чистотою.
З самого ранку, «озброївшись» незвичайною зброєю - віниками, граблями, лопатами, ганчірками, пензликами для фарбування і мішками співробітники поліції наводили порядок в своїх службових кабінетах і на прилеглій території.
«Проведення співробітниками поліції весняного суботника стало вже традицією. Адже проведення таких заходів сприяє не тільки наведенню порядку, а й згуртованості співробітників. До того ж фізичні навантаження, спілкування з колегами на свіжому повітрі, а потім і смачна юшка приємні і корисні», - зазначив начальник Семенівського відділення поліції Сергій Джулай.

Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області