Полтавська область, Кременчуцький район

Змагання з міні-футболу серед команд ветеранів.

Дата: 18.04.2017 16:57
Кількість переглядів: 963

Фото без опису9 квітня 2017 року в селищі Семенівка на стадіоні "КОЛОС" відбулися змагання з міні-футболу серед команд ветеранів 40+ Семенівського району

У змаганнях узяли участь три команди нашого району, ФК "Семенівської ОТГ" селище Семенівка, ФК "Єгорівка" село Єгорівка та ФК "Оболонь-Іванівка" село Оболонь.

Команди показали цікавий та хороший футбол, незважаючи на свій вік гравці віддавалися на повну.

Результати ігор:

«Семенівська ОТГ» (Семенівка) - «Єгорівка» (Єгорівка) – 3:1

Голи: Климець П., Рибчановський М., Калякін С. – калякін С. (а.г.)

«Семенівська ОТГ» (Семенівка) - «Оболонь-Іванівка» (Оболонь) – 2:1

Голи: Калякін С.-2 – Погребняк О.

«Оболонь-Іванівка» (Оболонь) - «Єгорівка» (Єгорівка) 2:2 (по пен. 3:2)

Голи: Погребняк О., Дейнега О. – Малофєєв О.. Тригуб Г.

За результатами матчів першість здобула команда "Семенівської ОТГ" селище Семенівка, друге місце здобула команда "Оболонь-Іванівка" село Оболонь і трете місце посіла команда "Єгорівка" село Єгорівка.

Після закінчення турніру, переможці змагань були нагороджені головою Семенівської РО ВФСТ "КОЛОС"  Олександром Пугачовим грамотами, медалями та кубками.