вшанування пам’яті Святого Миколая – у Семенівській ОТГ

Дата: 21.12.2017 20:50

Фото без опису19 грудня – у день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая – у Семенівській ОТГ відбулися урочистості

Розпочалися вони приємним сюрпризом для працівників селищної ради : у гості до них завітали вихованці ДНЗ «Малятко» ( завідуюча Орел С.М. ) із теплими привітаннями та дзвінкими піснями.  А Святий Миколай – покровитель та заступник дітей – обдарував діток солодощами.

На святкуванні у селі Вереміївка вихованці ДНЗ «Дзвіночок» ( завідуюча Бутенко О.В. ) теж щиро вітали односельців.

У Семенівському НВК №1 ім. М.М.Хорунжого та Семенівському НВК №2 цього дня теж лунали зворушливі вітання.

І ось  вечір, якого із нетерпінням  чекали всі - яскравими вогнями засвітилася ялинка в центрі селища. Сердечні слова вітання громаді лунали від голови Семенівської ОТГ   Милашевич Л.П.,  благочинного Семенівського району, настоятеля Всіхсвятського храму селища Семенівка, архімандрита Олексія, депутата Полтавської обласної ради Куцовола В.М.