З днем землевпорядника

Дата: 11.03.2017 02:28

Шановні землевпорядники !

З нагоди професійного свята - Дня землевпорядника - свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель. У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця - українська земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини, вітає землевпорядників Семенівської селищної ради та бажає нових творчих успіхів, щастя, міцного здоров'я, любові й пошани, успіхів у роботі, весняного настрою, добра й благополуччя.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради