Тенісний турнір, присвячений 29-річчю виведення радянських військ з Афганістану та пам'яті солдатів, які загинули, виконуючи військовий обов'язок

Дата: 14.02.2018 07:57

Десятого лютого у м. Миргород відбувся традиційний тенісний турнір, присвячений 29-річчю виведення радянських військ з Афганістану та пам'яті солдатів, які загинули, виконуючи військовий обов'язок.

Участь у ньому взяли близько 40 учасників із різних куточків Полтавщини – Лубен, Хоролу, Великої Багачки та ін. Не залишилися осторонь цієї спортивної події і семенівці, котрі з радістю відгукнулися на запрошення організаторів змагань.

Честь нашого району представляли Вячеслав Трембач, Станіслав Крутько, Валерій Тригуб, Олександр Гетьман і Микола Заяць.
Зазначимо, що під час турніру було зіграно дві фінальні гри, котрі принесли нашим тенісистам наступні результати:
Перший фінал:
VII місце – Микола Заяць;
XII місце – Вячеслав Трембач.
Другий фінал:
II місце – Валерій Тригуб;
ІІІ місце – Станіслав Крутько.
Серед ветеранів 60+ четверте місце виборов Олександр Гетьман.
За словами спортивного інструктора Семенівської селищної ради Миколи Зайця, тенісний турнір пам`яті воїнів-інтернаціоналістів планують провести в наступному році і в нашому районі.

Матеріал: ГолосГромади