A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

Дата: 16.03.2018 08:03
Кількість переглядів: 606

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право».

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін. Проект презентовано Павлом Петренком та директором USAID УейдомУорреном в Кабінеті Міністрів України. Його тривалість  становить 3 роки (2017–2019 роки).

До географії проекту віднесено всі міста України, в тому числі  віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги. Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Гасло проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

Більше інформації про проект можна дізнатися за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua/

0-800-213-103 – єдинийконтактний центр системибезоплатноїправовоїдопомоги.

 

Юридичні консультації, в тому числі інформацію про проект «Я маю право», а також безоплатну вторинну правову допомогу можливо отримати вВідділі “Семенівське бюро правової допомоги”всмт. Семенівка за адресою: вул. Незалежності, 34; тел.: (05341) 91-2-43.

Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00  без перерви.  Субота, неділя- вихідний.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора