На Полтавщину насувається негода: сніг, вітер і ожеледь

Дата: 15.03.2018 08:04

17-19 березня на українців знову чекає погіршення погоди. Як повідомили в Укргідрометцентрі, в ці дні внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів у Полтавській області сніжитиме, буде сильних вітер. Є небезпека ожеледі на дорогах.

– В Україні 17-19 березня 2018 року очікуються складні погодні умови, які можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), в більшості центральних та східних областей 3 (червоний), також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства, – зазначають в Українському гідрометеорологічному центрі.

17 березня – сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-22 м/с, на півночі на дорогах ожеледиця. У цей день прогнозують випадання 5-10 см снігу.

18 березня – хуртовина, приріст снігового покриву 20-25 см.

19 березня – сильний сніг, хуртовина,приріст снігового покриву 15-20 см.

За матеріалами: KOLO.NEWS