Лісівники Полтавщини прагнуть забезпечити всіх бажаючих новорічними ялинками і при цьому зберегти ліси неушкодженими.

Дата: 30.11.2017 08:25

Цього року лісогосподарські підприємства області планують реалізувати більше 70 000 новорічних ялинок.

Ялинки для продажу заготовляють під час проведення "освітлення" — важливий вид рубки для майбутніх деревостанів у хвойних молодняках лісових культур до 10-річного віку.

Крім того, в кожному лісгоспі створені плантації новорічних ялинок, а значить, шкоди лісовим насадженням в період ялинкової кампанії не буде завдано. Купити ж ялинки за доступними цінами, які не змінюються вже кілька років, можна в кожному лісгоспі або лісництві.

Середня закупівельна ціна ялинки — 37 гривень. Вартість дерева залежить від його висоти. Лісівники також планують організувати виїзні торгові майданчики, ярмарки і ринки в населених пунктах області.

Приватні підприємці вже почали активно закуповувати новорічні деревця — продали вже 16 500 ялинок.

Як повідомив прес-центр Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, ознайомитися з цінами і місцями оптової реалізації новорічних ялинок підприємці можуть, пройшовши за посиланням.

Джерелоpoltava365.com/