7 листопада 2017 року до Семенівської селищної ради завітали гості з Опішнянської громади

Дата: 14.11.2017 08:45

Серед гостей які прибули до Семенівської  ОТГ  були депутати Опішнянської селищної ради, голова Батьківської сільської ради, разом з ініціативною групою із с. Батьки, представники  Попівської та Малобудищанської сільських рад. В рамках програми заходу відбулася нарада на якій виступила Семенівський селищний голова  Людмила Милашевич. Людмила Павлівна розповіла гостям про слабкі та сильні сторони процесу децентралізації, про проблеми об’єднання та їх вирішення.  Гості задавали запитання на які одержали вичерпні відповіді. Потім Опішнянам було запропоновано оглянути центральну Семенівську дитячу площадку, будинок захищеної старості, який знаходиться в завершальній стадії ремонту та Семенівський НВК №2.