Дата: 23.05.2016 09:09

СЕМЕНІВСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ СПІЛЬНО З ГРОМАДСЬКИМ ФОРМУВАННЯМ ПРОВОДЯТЬ ПАТРУЛЮВАННЯ ВУЛИЦЬ СЕЛИЩА.

Кожних вихідних, о 20 годині, після інструктажу у Семенівському відділенні поліції, члени громадського формування «Муніципальна міліція»  спільно з поліцейськими  виходять на нічне патрулювання вулиць селища.   Їх основна роль – інформування поліції про помічені правопорушення та профілактика можливих злочинних дій. Зараз найбільш актуально - запобігання хуліганствам, грабежам та крадіжкам. «Треба, щоб люди не лише відчули, що поліція з народом, але й те, що народ з поліцією. Селищу однозначно потрібні такі патрулі. Люди звертають увагу й дякують за нашу спільну роботу. Ми бачимо, що кожних вихідних наша присутність на вулицях селища, насамперед, заспокоює місцевих мешканців», - розповів начальник Семенівського відділення поліції Анатолій Черевко.

«Таких небайдужих людей, які з власної ініціативи вступили в громадське формування зараз 21 чоловік. Вони патрулюють вулиці селища згідно графіку. Патрулі мають право перевіряти документи, а при певних підозрах чи порушеннях доправляти людину у відділення поліції, де вже дільничний офіцер складає протокол або виносить попередження. У випадках більш складних виїжджає оперативна група. Приєднатися до патрулювання селища можуть і всі небайдужі» - зазначив голова громадського формування Василь Липій.