12 травня є чудовим приводом висловити подяку всім медсестрам, які вкладають душу в догляд і опіку над хворими.

Дата: 12.05.2016 09:15

Ця дата є Міжнародним днем медичної сестри. Благородна і працьовита професія гідна поваги. Медсестра – це скоріше покликання. Покликання допомагати людям, які дійсно потребують допомоги та догляду. День вшанування представниць цієї благородної професії збігається з датою народження знаменитої англійки Флоренс Найтінгейл, яка під час Кримської війни створила першу в світі організацію сестер милосердя. Всім, хто відчував на турботу цих великих жінок, а також їх друзям і знайомим, що в цей день слід висловити їм подяку.

У медсестри сьогодні свято,
Для неї це найкраща мить.
Роботи в неї так багато,
Нема коли очей їй затулить!
Завжди охайна, в білому халаті,
Спішить на поміч кожному із нас,
І простирадла всім замінить у палаті,
І на сторожі вона кожен час!
І в день чудовий, міжнародний,
Ми хочемо Вам щиро побажать:
Натхнення Вам в такій важкій роботі,
І буде Вам всесвітня благодать!

Семенівська селищна рада вітає медичних сестер селища з їх професійним святом, та бажаю успіхів та натхнення в їхній не легкій роботі.