НЕПОДАЛІК СЕМЕНІВКИ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ОСІБ, ЯКІ ЗАЙМАЛИСЯ НЕЗАКОННОЮ ПОРУБКОЮ ДЕРЕВ

Дата: 28.11.2017 09:20

Фото без описуВЗДОВЖ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ, ПОБЛИЗУ СЕЛИЩА СЕМЕНІВКА, ДВОЄ МОЛОДИКІВ ЗАЙМАЛИСЯ НЕЗАКОННОЮ ПОРУБКОЮ ДЕРЕВ. «НА ГАРЯЧОМУ» ЇХ ЗАТРИМАЛИ МІСЦЕВІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ

На місці події слідчо-оперативна група зафіксувала стовбури щойно спиляних кленових дерев і бензопилу.
У ході перевірки правоохоронці встановили, що жодних дозвільних документів на вирубку деревини чоловіки не мали, а для здійснення незаконної порубки дерев їх найняв 29-річний місцевий житель.
Речові докази вилучені.
За фактом незаконної порубки дерев відкрито кримінальне провадження за статею 246 Кримінального кодексу України.
Санкція цієї статті передбачає покарання у виді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; арешт на строк до 6 місяців; обмеження волі на строк до 3 років; позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.