ЙОРДАНСЬКОЮ ВОДОЮ ОСВЯТИЛИ ПРИМІЩЕННЯ СЕМЕНІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

Дата: 20.01.2017 21:22

Фото без опису Сила Йордану вливається у ці хрещенські дні в душу кожного з нас. Шануючи традиції дідів-прадідів, українці запрошують до своїх осель священнослужителів, аби отримати благословення на рік прийдешній й окропити дім свяченою водою.

20 січня благочинний Семенівського району, архімандрит Олексій, настоятель Всіхсвятської церкви (смт. Семенівка) завітав до відділення поліції, освятив приміщення та колектив Семенівського відділення поліції та просив Господнього благословення на нелегку працю.
- Це не перше освячення нашого адміністративного приміщення, - розповідає керівник відділення поліції Сергій Джулай. – З діда-прадіда наші люди перед тим, як входити до нового помешкання, освячували його. Традиції я поважаю, тому сьогодні у стінах поліцейського відділення лунала молитва і отець освятив робочі кабінети наших працівників.

Фото без опису   Фото без опису

За даними Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області