VІ - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

Дата: 06.06.2017 09:27

У суботу, 3 червня, відбулося три матчі в групі A першої ліги чемпіонату Полтавщини. Ще два перенесені на пізніший термін.

Лідер першості ФК Великі Кринки знову втратив очки зігравши в нічию в гостях з ФК Семенівкою.

З таким самим рахунком завершилась гра в Заводському де місцевий Харчовик розійшовся миром з Градизьким Темпом. Єдиний хто здобув перемогу в цьому турі це Локомотив Гребінка який мінімально здолав аутсайдера ФК Сенчу.

Джерело - football.poltava.ua/

ФК «Семенівка» вдома вітав фаворита обласної першості в групі А, ФК «Великі Кринки». Уболівальники із нетерпінням чекали цього матчу, свідченням чого стали переповнені трибуни стадіону «Колос» в день зустрічі.
Протистояння дублюючих складів команд завершилося нічиєю з рахунком 1:1. У семенівців голом у ворота суперника відзначився Владислав Кутя.
Гра дорослих у першому таймі нагадувала розвідку. Опоненти вивчали один одного, намагалися вирахувати слабкі й сильні сторони, тому боротьба йшла здебільшого в центрі поля. Щоправда, на перших хвилинах матчу нападник ФК «Семенівка» Максим Безсонов створив небезпечний момент поблизу воріт суперника, який ледь не увінчався голом.
У другому таймі між командами розпочалася справжня дуель. Гравці починають працювати над контратаками, відтак гра стає більш «брудною». На втіху місцевим фанам, рахунок матчу відкрив гравець ФК «Семенівка» Валерій Тригуб. Він виконав штрафний удар із правого флангу, у результаті якого м`яч вразив ворота суперників. Після цього гравці ФК «Великі Кринки» почали активний пресинг, помітно збільшивши кількість контратак. Урешті-решт одна з них принесла нашим гостям гол. Хоча успіх команди із с. Великі Кринки не деморалізував наших хлопців. Вони до останнього відчайдушно боролися за перемогу, але не судилося… Гра закінчилася нічиєю.
Наприкінці зустрічі було оголошено результати глядацького голосування, за підсумками якого традиційно визначають найкращого гравця матчу в складі команди-господаря. Цього дня ним став Сергій Твердохліб.

Матеріал - Голос Громади

ФК «Семенівка»-ФК «Великі Кринки» 1:1 (юнаки 1:1)

Результати інших ігор VІ-го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

«Харчовик» (Заводське)-«Темп» (Градизьк) 1:1
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Сенча» 1:0

«Зоря-С. Аврамівка» (Бутівці)-«Дружба» (Очеретувате) – перенесено
ФК «Пирятин»-ФК «Глобине» – перенесено.

Турнірна таблиця станом на 5.06. 2017 р.

М   Команда І В Н П М Р О
1 ФК Великі Кринки 6 4 1 1 10 – 6 +4 13
2 Локомотив (Гребінка) 6 3 2 1 5 – 3 +2 11
3 Дружба (Очеретувате) 5 3 1 1 13 – 7 +6 10
4 Харчовик (Заводське) 6 2 3 1 11 – 9 +2 9
5 Зоря Ст. Аврамівка 5 3 0 2 7 – 5 +2 9
6 ФК Пирятин 5 3 0 2 8 – 7 +1 9
7 Темп (Градизьк) 6 2 2 2 14 – 7 +7 8
8 ФК Семенівка 6 1 2 3 5 – 8 -3 5
9 ФК Глобине 5 1 1 3 6 – 6 0 4
10 ФК Сенча 6 0 0 6 4 – 25 -21 0

Наступний матч ФК "СЕМЕНІВКА" зіграє в гостях у м. Глобине проти ФК "Глобине" 10 червня 2017 року.