Свято спорту до Дня незалежності України

Дата: 28.08.2017 09:34

Фото без описуІз нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності нашої держави, на центральному районному стадіоні "Колос" керівництво Семенівської ОТГ організувало спортивні змагання з футболу, шахів і шашок.

Перемогу у футбольному турнірі здобула команда "Зірка" (Нова Аврамівка, Хорольський район). ІІ місце завоював ФК "Білоцерківка" (Великобагачанський район), а ІІІ місце виборов ФК "Веселий Поділ-Дослідне" (Семенівський район).
У турнірі з шахів призові місця розподілилися наступним чином: І місце - Володимир Сінельник, ІІ місце - Віктор Куліш, ІІІ місце - Андрій Шабала.
Змагання з шашок серед чоловіків завершилися з такими результатами: І сходинка - Анатолій Назаренко, ІІ сходинка - Іван Старченко, ІІі сходинка - Іван Кущенко. Серед жінок у шашковому турнірі перемогу завоювала Ольга Дреєва. ІІ місце в Любов Бондар, а ІІІ місце - Марії Божко.

Фото та матеріал - Голос Громади