Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 10.11.2017 09:44

З 2014 року, відповідно до Указу Президента України від

30-го грудня 2013 року №717/2013, цей День став відзначатися 9-го листопада, спільно з Днем української писемності та мови.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість.

Без сумніву, культурний розвиток народів відбувається в процессі їх постійних взаємовідносин. Чим більше різних впливів акумулює в собі культура народу, тим більш культурним є цей народ.

В сучасному українському суспільстві важливо визначити і стверджувати високі моральні принципи, застосовані на тисячолітньому духовному і культурному набутку українського народу, щоб не опинитися на задвірках культурного прогресу.