VІІ - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

Дата: 15.06.2017 08:45
Кількість переглядів: 226

10 червня, у першій лізі чемпіонату Полтавщини відбувся сьомий тур.

Лідер групи A ФК Великі Кринки в домашньому матчі переміг Харчовик, з рахунком 2:0. Також здобув перемогу й Локомотив, який наразі другий. Команда з Гребінки взяла чергові три очки в Очеретуватому, перемігши місцеву Дружбу.
ФК Пирятин, розгромивши аутсайдера першості ФК Сенчу,  повернув собі третю сходинку. Що, до Сенчі, то цьогорічні новачки ніяк не можуть здобути перші очки й  з нулем у графі набраних балів, замикають турнірну таблицю.

Джерело - football.poltava.ua/

ФК "СЕМЕНІВКА" відправилась у гості у м. Глобине.

Якщо порівняти ФК «Глобине» який завітав у Семенівку 22 квітня на товариську зустріч, в рамках підготовки до обласного чемпіонату з футболу, і команду яка приймала вдома ФК «СЕМЕНІВКА», то це дві зовсім різні команди, було видно що Глобинчани значно укріпили свій склад.

Але наша команда поступатись не збиралася, і початок першого тайму провела досить добре, створивши декілька моментів біля воріт суперника.

Вже ближче до середини першого тайму наші футболісти отримали право на пробиття штрафного удару у ворота суперника. Навіс у штрафний майданчик виконав захисник ФК «СЕМЕНІВКА» Валерій Тригуб, де наш капітан півзахисник Віктор Гарькавий, вдало пробив ударом головою по воротам і відкрив рахунок в матчі.

Але суперник після пропущеного голу не розгубився, а навпаки «прибавив», на протязі першого і другого тайму Глобинчани створили багато моментів та атак на ворота ФК «СЕМЕНІВКА», де чотири з яких стали результативними. Невдала гра воротаря на виході та захисників у захисті і призвели до розгромної поразки нашої команди.

ФК «Глобине» —ФК «Семенівка» 4:1

Дублюючий склад також поступився своїм однолітка з міста Глобине з мінімальним рахунком 1-0

Результати інших ігор VІІ-го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

«Дружба» (Очеретувате) — «Локомотив» (Гребінка) 1:3 (юнаки 4:1)

ФК «Сенча» —ФК «Пирятин» 1:4 (юнаки 0:2)

«Темп» (Градизьк) — «Зоря-С. Аврамівка» (Бутівці) 1:0 (юнаки 1:0)

ФК «Великі Кринки» — «Харчовик» (Заводське) 2:0 (юнаки 4:0)

Турнірна таблиця станом на 11.06.2017 р.