Спортивні змагання серед об’єднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщина 2017»

Дата: 16.06.2017 09:53

17 червня 2017 року в селищі Решетилівка Полтавської області, відбудуться спортивні змагання серед об’єднаних громад Полтавщини.

Семенівська ОТГ також прийматиме участь у цих змаганнях, адже змагання на кращу спортивну громаду Полтавщини, в нашій області проводяться вперше. В змаганнях прийме участь 15 об’єднаних територіальних громад Полтавщини, тож наша громада має змогу продемонструвати свої спортивні здібності.

Організація проведення змагань здійснюється обласною організацією ВФСТ «КОЛОС» АПК України. Основою для учасників змагань, обов’язковим є те, що всі спортсмени повинні проживати, або прописані не менше одного року на території об’єднаної територіальної громади і мають відповідний допуск та відповідну підготовку. Змагання проводитимуться в таких видах спорту: міні-футбол;  волейбол; (але в залік зараховуватиметься тільки один вид спорту); гирьовий спорт;  перетягування канату; настільний теніс; шашки.

Ці змагання проводяться з метою впровадження фізичної культури та масового сільського спорту у повсякденний побуті громадян, посилення популяризації фізичної культури та спорту, визначення кращої (сильнішої), спортивної громади.

Тож побажаємо нашим спортсменам тільки перемоги та удачі у змаганнях за звання «Краща спортивна громада Полтавщини 2017»