Привітання медичних працівників Семенівської ЦРЛ

Дата: 16.06.2016 09:55

Фото без опису     Сьогодн 16 червня в селищі Семенівка в приміщенні районної лікарні, з нагоди до дня медичного працівника, вітання приймали працівники охорони здоров'я.

Людей у білих халатах прийшлі привітати : Благочинний Семенівського округу Архимандрит Олексій , перший заступник голови Семенівської районної державної адміністрації Микола Недюха та голова районої ради Юрченко Віктор Васильович.

Говорили про професію лікаря та медсестри , про важливу і рятівну справу служіння ближньому, адже лікар в будь-який час готовий прийти на допомогу залишивши всі свої особисті справи.

Для присутніх в залі був організований святковий концерт самодіяльними артистами та працівниками медичних установ району, та вручені грамоти подяки за сумлінну працю.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису