Вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 15.12.2016 09:59

Фото без опису14 грудня у селищі Семенівка вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Члени районної організації «Союз.Чорнобиль.Україна», голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, заступник селищного голови Сергій Полупан, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Дондоха, трудові колективи та громадськість району вшанували  пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам. Керівництво району поспілкувалося з головою районної організації чорнобильців Анатолієм Святним

26 квітня 1986 року відбулася одна з найбільших у світі аварій на атомних електростанціях — аварія на Чорнобильській АЕС. 10 листопада 2006 року Указом Президента України №945 було визначено пам’ятну дату — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається 14 грудня. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС, а наразі зводиться нове укриття.

Фото без опису   Фото без опису