в с-щі Семенівка благочинний Семенівського округу, архімандрит Олексій (Бур’янський) з прихожанами храму Всіх Святих відвідали хворих у Центральній районній лікарні.

Дата: 11.05.2016 16:06

В смт . Семенівка, благочинний Семенівського округу архімандрит Олексій ( Бур янський ) з прихожанами храму Всіх святих, відвідали хворих у Центральній районній  лікарні, привітали зі святом Світлого Христового Воскресіння, передали всім освячені паски і яйця та побажання скорішого одужання.

З благословення єпископа Миколи Кременчуцького і Лубенського у вівторок Світлої седмиці в рамках всеукраїнської акції "Кожен день Світлої седмиці - Христу Богу " Сонцю правди "присвятимо"