Новорічне свято в районному будинку культури

Дата: 28.12.2017 14:08

Фото без описуНоворічні ранки – це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

Крім того, новорічне свято – це неймовірна подорож у світ нестримних веселощів. Святкову казку діти Семенівщини мали змогу переглянути 26 грудня. Від самого початку вистави вони поринули у святкову атмосферу пригод, взяли участь у різноманітних конкурсах. Найбільше радості діти отримали від появи найбільш очікуваних новорічних гостей – Діда Мороза та Снігуроньки. Разом з ними діти заспівали новорічні пісні, розказали вірші та водили хороводи біля новорічної ялинки. Дітей привітали із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим заступник голови райдержадміністрації Артем Даценко та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Лопата. Кожна дитина цього дня отримала солодощі, але найголовнішими подарунком став святковий настрій, радісні усмішки на обличчях дітей, щасливі очі й відмінний настрій. Дарували малюкам чарівну казку вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, музичної школи та гуртківці районного Будинку культури.

semenivka.adm-pl.gov.ua/