СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА В СЕЛИЩІ СЕМЕНІВКА

Дата: 03.09.2016 10:17

Фото без описуОсь і промайнуло тепле літечко – і завітала до нас золотиста осінь. Настав новий навчальний рік. Пролунав перший шкільний дзвінок і покликав дітлахів знову сісти за шкільні парти і мандрувати в Країну знань.

Свято відкрилося Державним Гімном України.

Привітати учнів, батьків та вчителів із святом знань до Семенівського НВК №1 завітав голова Семенівської районної державної адміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Лопата та побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Цей святковий день не обійшовся також без подяк і нагород. Кращим з кращих були вручені грамоти

На урочистій лінійці було прийнято до країни знань 45 першокласників, отримано благословення від духовенства, вшановано пам'ять випускників школи Володимира Шульги (учасника АТО) та Сергія Семенченка(воїна-інтернаціоналіста). Перший урок було присвячено 25-й річниці Незалежності України.

Також перший заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха, відвідав свято Першого дзвоника у Семенівському НВК №2.

Семенівська селищна рада бажає дітям міцного здоров’я, наполегливості,  успіхів у навчанні, цікавих відкриттів на шляху до країни Знань.

СВЯТКОВА ЛІНІЙКА В НВК №1

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису