IV - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

Дата: 22.05.2017 10:24

В групі A першої ліги чемпіонату Полтавщини відбувся четвертий тур.

ФК Великі Кринки, який до цього матчу залишався єдиною командою без поразок, мінімально 1:0 поступився Локомотиву з Гребінки й втратив першу сходинку. А очолив турнірну таблицю ФК «Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці), який розгромив аутсайдера першості ФК Сенчу 4:0.

Джерело - football.poltava.ua/

ФК "СЕМЕНІВКА" на своєму стадіоні "КОЛОС " приймала гостей з міста Заводське ФК "Харчовик".

На початку матчу погода вирішила випробувати спортсменів: розпочався дощ, який заважав футболістам вивести гру за межі центра поля і провести контратаки. Щоправда, досить швидко протистояння між командами стає більш напруженим і динамічним. Рахунок у матчі відкрили гравці ФК «Семенівка». Вийшовши один на один із голкіпером, гол у ворота суперників забив Микола Неліпа.
Другий тайм виявився більш видовищним. Гравці команд усе частіше йшли ва-банк, намагаючись будь-якою ціною зірвати атаки суперника. Результатом таких дій стали численні зауваження арбітрів та жовті картки.
 На початку другої 45-хвилинки гравцям «Харчовика» вдалося зрівняти рахунок. Більше того, після першого голу вони досить скоро забивають ще один. Проте їхня перевага на полі була короткотривалою. Вивести рахунок матчу на 2:2 зміг нападник ФК «Семенівка» Олександр Духно, який вразив ворота суперників із 11-метрового удару. На радість семенівським уболівальникам, невдовзі ще один гол забив форвард Максим Безсонов. Місцевий «Мессі», як його полюбляють називати місцеві фани, зумів скористатися пасом товариша по команді і успішно закінчити ігрову комбінацію.
Останні хвилини матчу. Рахунок 3:2 на користь ФК «Семенівка». Здавалося, що господарі поля можуть святкувати довгоочікувану перемогу. Проте, як це часто буває наприкінці гри, коли градус боротьби сягає свого апогею, футболісти чинять необачні дії, результатом котрих стають пенальті, призначені команді-опонентові. Так сталося й під час цього матчу. Після жорсткого порушення правил гравцем ФК «Семенівка», «червоним» було призначено 11-метровий, який вони змогли успішно реалізувати. Таким чином, гра закінчилася нічиєю з рахунком 3:3.

Наприкінці другого тайму серед уболівальників, присутніх на трибунах, було проведено опитування: «Кого ви вважаєте кращим гравцем ФК «Семенівка» за підсумками матчу?». Громадська думка вирішила, що це звання заслужив нападник команди Максим Безсонов. До речі, 20 травня, у день гри, хлопець святкував свій день народження. Тож бажаємо йому подальших успіхів і перемог!

А от дублюючий склад ФК "СЕМЕНІВКА" преграли своїх одноліток. Цього дня фортуна була на боці юних семенівців. 9 номер команди, Владислав Сухач оформив дубль у ворота суперників. У результаті матч закінчився перемогою нашої команди із рахунком 2:0.

Матеріал - Голос Громади

ФК «Семенівка» – «Харчовик» (Заводське) 3:3 (юнаки 2:0)

Результати інших ігор IV-го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

«Дружба» (Очеретувате) – ФК «Глобине» 1:1 (юнаки 9:1)
«Локомотив» (Гребінка) – ФК «Великі Кринки» 1:0 (юнаки 0:1)
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці) – ФК «Сенча» 4:0 (юнаки 1:3)

ФК «Пирятин» – «Темп» (Градизьк) 3:2 (юнаки 9:0)

Турнірна таблиця станом на 20.05.2017.

Перша ліга. Група А

М   Команда І В Н П М Р О