Дата: 09.11.2017 10:31

Фото без описуЦе свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

www.dilovamova.com/

Також 9 ЛИСТОПАДА, у День української писемності та мови, проходитиме традиційний Всеукраїнський диктант національної єдності

Радіодиктант звучатиме на Першому каналі Українського радіо о 12 годині. Він складатиметься з близько 150 слів, а читатиме його доцент Київського унівесритету ім. Б. Грінченка мовознавець Олександр Авраменко. Усі бажаючі можуть надіслати диктант на перевірку за адресою Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26.
Українське радіо запрошує усіх охочих не лише долучитися до написання, а й створити власний осередок диктанту - зібратися родиною, колективом чи з групою друзів, адже мета акції - не перевірка грамотності, а єднання.
Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".